Teeme koostööd
Viime Sinu väljaanded

poelettidele
Oleme üle 20. aasta toonud turul kokku kirjastajad ja müügikohad, et iga toode jõuaks õigete lugejateni. Pakume kirjastajatele täisteenust ja viime väljaanded trükikojast poelettidele müügile. Meie võrgustikku kuulub ligi 900 müügikoha, kus müüme ligi 1000 trükitoodet.
Teeme koostööd
Nurk
Üle-eestiline müügivõrgustik

Üle-eestiline müügivõrgustik

Meie üle-eestilisse müügivõrgustikku kuulub ligi 900 suurt jaeketti, tankla, kioskit ja erinevat müügipunkti nii maal, suurtest linnades ja väikestes külades kui ka merel praamidel ja laevadel.

Sõlmime müügikokkulepped poekettidega

Lehepunkt leiab igale tootele kõige paremad müügipunktid ning sõlmib lepingud kõikide müüjatega ise. Nii on kirjastajal vaja sõlmida vaid üks leping Lehepunktiga, et müüa oma toodet üle Eesti.
Võrdsed tingimused

Võrdsed tingimused

Kohtleme kõiki oma partnereid võrdsete tingimustega. Meie koostöö kirjastajatega põhineb konkreetsel mudelil, mis kujundab täpsed tingimused.

Arveldamine

Lehepunkt on pikaajalise koostöö ja suure müügivõrgustikuga usaldusväärne partner. Kogu arveldamine käib vastavalt müükidele, mis tähendab et me ei küsi ettemaksu ning müügiga ei kaasne varjatud kulusid.
Ladustamine

Ladustamine

Kirjastajatel ei ole vaja omada laopinda, töötleme ja ladustame kõiki tooteid Lehepunkti laos.
Transport

Transport

Me korraldame 5 x nädalas enne müügipunktide avamist kõikide toodete transpordi üle Eesti. Kauba üleandmine on kontaktivaba, samuti kogume samaaegselt kokku kõik tagastatud tooted.

Korraga kõikide kirjastajate tooteid transportides vähendame ka toodete CO2 jalajälge.
Pretensioonid

Pretensioonid

Vahendajana lahendame ka kõik toodete müügiga seotud müügipunktide, lõpptarbija, transpordi ja müügi probleemid.

Müügiedenduse kampaaniad

Me otsime pidevalt uusi võimalusi ja lahendusi müükide suurendamiseks. Korraldame ise või vahendame kirjastajate ja jaekettide kampaaniaid, nii on meil ülevaade ajakirjanduse kampaaniatest üle Eesti. Samuti korraldame erinevaid müügivõistlusi nii lõpptarbijatele kui ka müügipunktidele.

Me oleme väljatöötanud üle-eestilise planogrammi loogika, mis tagab ühtse loogika alusel toodete paigutuse igas kaupluses üle Eesti. Nii on tarbijatel lihtne ja mugav leida oma lemmikud ülesse. Samuti otsime pidevalt innovatsioonilisi ajakirjanduse riiulite lahendusi.
Lehepunkt
Müügianalüüs

Müügianalüüs

Me omame tervikpilti Eesti ajakirjanduse trendidest analüüsides igapäevaselt kõikide toodete müüke kõikides müügipunktides üle Eesti. Selle põhjal otsustame kirjastajate eest, milliseid tooteid ja millistest kogustes.

Sirvi e-pood

Lisaks koostööle üle-Eestilisele müügivõrgustikuga omab Lehepunkt Eesti suurimat ajakirjade e-poodi Sirvi, kus käib keskmiselt 8000 külastajat kuus ja mis pakub lugejatele kõiki Eestis müüdavaid.

Teeme koostööd ka jaekettide enda e-poodidega ning meie eesmärgiks on 2022. aasta lõpuks jõuda kogu tootevalikuga ka nende e-poodidesse.
Ümbertöötlemine

Ümbertöötlemine

Tegutseme kestlikkuse põhimõtte alusel, mis tähendab, et kõik müümata jäänud kaubad korjame igapäevaselt üle Eesti kokku ning suuname ümbertöötlemisse, et suunata materjal uuesti ringlusesse.

Tutvusta meile oma väljaannet

Saada meile oma väljaande info täites ära toote vormi. Võtame Sinuga ühendust ja leiame koos Sulle parimad müügivõimalused ning korraldame ära kogu logistika ja müügiga seotud töö.

Täida vorm
Lehepunkt
Omame pikaajalist kogemust ja meil on Reitan grupi tugi
Me ühendame kirjastajad ja tarbijad ning töötame selle nimel, et teha seda 100% kestlikult.

Eesti suurima pressidistributsiooni ettevõttena omame unikaalset kombinatsiooni kogemusest, teenusest ja kestlikkusest. Me areneme pidevalt edasi, et pakkuda kõikidele osapooltele parimaid lahendusi ning samal ajal panustame kogukonda ja keskkonda, mis meid ümbritseb.

Meie valikus on üle 1000 erineva perioodilise kodu- ja välismaise väljaande. Lisaks pakume kalendreid, lauamäng, erinevaid kogumistooteid.
Ligi
500
kodumaist väljaannet
Ligi
500
välismaist väljaannet
Ligi
200
erinevat trükitoodet
Ligi
900
müügipunkti Eestis

Korduma kippuvad küsimused

Vaata, kas leiad sageli uuritavate teemade seast enda küsimustele vastused või võta julgelt meiega ühendust kui Sul on lisaküsimusi.
Meist
 • Kas kirjastajana saan kaasa rääkida toote müügivõrgu loomisel?

  Jah, kindlasti võtame kirjastaja soove arvesse müügivõrgu loomisel, kuid üldiselt kasutame oma kasutuses olevat informatsiooni, et luua tootele parim müügivõrk. Müügivõrgu loomisel võetakse aluseks 3-4 analoogse toote müügivõrk, et prognoosida uue toote müügivõrk ja kogus.
 • Kas saan müüa oma ajakirju kõikides müügipunktides üle Eesti?

  Põhimõtteliselt on see võimalik, kuid siinkohal tuleb hinnata, kas see on mõistlik, kuna piirkonniti müüvad erinevad tooted paremini.
 • Kuidas toimub arveldamine?

  Arveldamine toimub peale müügiperioodi lõppu järgmise kuu teisel poolel. Lehepunkt tasub müüdud tükkide eest kirjastajale.
 • Kas saan ajakirja müügiperioodil informatsiooni müükide kohta?

  Jah, tootejuhilt saab ligipääsu online keskkonnale, kus saab vaadata oma toote/toodete müüke. Online keskkonna kasutamise kuutasu on 25 €.
 • Kui kaua läheb aega uue ajakirja müügile saatmisega?

  Uute toodete sisestamine Lehepunkti süsteemi toimub iga nädala teisipäeval ja kettidelt saame kinnitused 2 nädala jooksul. Täpsema info saamiseks võtta ühendust ostujuhiga.

Pakume nii kauplustele kui teistele ettevõtetele erinevaid lisateenuseid

 • Ajakirjade kiletamine
 • Ajakirjade vahele reklaami paigutamine või eemaldamine
 • Ajakirjade pakendamine koos reklaammaterjaliga
 • Markeerimistööd (EAN jne)
 • Liimimine
 • Projektipõhised erilahendused
Küsi pakkumist
Lehepunkt

Võta meiega ühendust ja me aitame Sind!

Kirjuta info@lehepunkt.ee või helista +372 633 6136