Teeme koostööd
Toome Sinu kauplusesse

kõige sobivama tootevaliku
Oleme üle 20. aasta toonud turul kokku kirjastajad ja müügikohad, et iga toode jõuaks õigete lugejateni. Pakume nii suurtele jaekettidele kui väikestele müügipuntkidele täisteenust, tuues 5 x nädalas vajalikus koguses kõige sobilikuma tootevaliku kaupluse ukseni.
Teeme koostööd
Nurk
Sortimendi koostamine

Sortimendi koostamine

Koostame meie müügiandmete ning edasimüüjate soovidele vastavalt igale poele sortimendi. Meie tootevalikust leiab kõik Eesti kirjastajate tooted ning maailma populaarseimad tooted ning brändid.

Meie tootevalikus on nii ajakirjad ja ajalehed kui ka raamatud, kalendrid, lauamängud ja kogumistooted.

Inventar

Varustame ja paigaldame kõiki müügipunkte riiulite ja stendidega ajakirjanduse müümiseks.
Võrdsed tingimused

Võrdsed tingimused

Kohtleme kõiki oma partnereid võrdsete tingimustega. Meie koostöö kirjastajatega põhineb konkreetsel mudelil, mis kujundab täpsed tingimused.

Andmevahetus

Kogu andmevahetus toimub automaatselt. Kasutades Telema lahendusi oleme valmis looma ka integratsioone kaupluste süsteemidega.
Müükide planeerimine ja analüüs

Müükide planeerimine ja analüüs

Lehepunkt planeerib poekettide eest müügikogused ning toodete piisava saadavuse. Samuti analüüsivad meie 5 tootejuhti ja 6 piirkonnajuhti igapäevaselt müüke ning meie automaatne laovarude juhtimissüsteem tagab toodete saadavuse, lisatellimused ja tagastused.
Transport

Transport

Korraldame kogu toodete logistika öösiti 5 korda nädalas, et värsked väljaanded oleksid kohal enne kaupluste avamist. Kaupade üleandmine toimub kontaktivabalt, samaaegselt korraldame ka kaupade tagastuse.

Korraga kõikide kirjastajate tooteid transportides vähendame ka toodete CO2 jalajälge.

Müügiedenduse kampaaniad

Me otsime pidevalt uusi võimalusi ja lahendusi müükide suurendamiseks. Korraldame ise või vahendame kirjastajate ja jaekettide kampaaniaid, nii on meil ülevaade ajakirjanduse kampaaniatest üle Eesti. Samuti korraldame erinevaid müügivõistlusi nii lõpptarbijatele kui ka müügipunktidele.

Me oleme väljatöötanud üle-eestilise planogrammi loogika, mis tagab ühtse loogika alusel toodete paigutuse igas kaupluses üle Eesti. Nii on tarbijatel lihtne ja mugav leida oma lemmikud ülesse. Samuti otsime pidevalt innovatsioonilisi ajakirjanduse riiulite lahendusi.
Lehepunkt
Klienditugi

Klienditugi

Meie poolt on kauplustele igakülgne tugi. Müügisekretärid on telefoni ja e-posti teel abiks kauplustele kõikides küsimustes, piirkonnajuhid külastavad aktiivselt kõiki poode üle Eesti ning müügijuhid on toeks jaekettide peamajadele.

Ladustamine

Ajakirjade jaoks ei ole vaja kaupluses ladustamiseks ruumi leida. Kogu tootevalik on paigutatud riiulitesse ning väljaannete tagastamine ja koguste täiendamine toimib jooksvalt viiel hommikul nädalas.
Ümbertöötlemine

Ümbertöötlemine

Tegutseme kestlikkuse põhimõtte alusel, mis tähendab, et kõik müümata jäänud kaubad korjame igapäevaselt üle Eesti kokku ning suuname ümbertöötlemisse, et suunata materjal uuesti ringlusesse.

Teeme koostööd!

Tutvusta meile oma ettevõtet ja oma soove. Täida ära meie kontaktivorm ja võtame Sinuga ühendust, et leida Sulle parim sortiment, vajalikud kogused ning korraldada ära kogu logistika ja müügiga seotud töö.

Lehepunkt
Omame pikaajalist kogemust ja meil on Reitan grupi tugi
Me ühendame kirjastajad ja tarbijad ning töötame selle nimel, et teha seda 100% kestlikult.

Eesti suurima pressidistributsiooni ettevõttena omame unikaalset kombinatsiooni kogemusest, teenusest ja kestlikkusest. Me areneme pidevalt edasi, et pakkuda kõikidele osapooltele parimaid lahendusi ning samal ajal panustame kogukonda ja keskkonda, mis meid ümbritseb.

Meie valikus on üle 1000 erineva perioodilise kodu- ja välismaise väljaande. Lisaks pakume kalendreid, lauamäng, erinevaid kogumistooteid.
Ligi
500
kodumaist väljaannet
Ligi
500
välismaist väljaannet
Ligi
200
erinevat trükitoodet
Ligi
900
müügipunkti Eestis

Korduma kippuvad küsimused

Vaata, kas leiad sageli uuritavate teemade seast enda küsimustele vastused või võta julgelt meiega ühendust kui Sul on lisaküsimusi.

Meist
 • Soovin hakata müüma ajakirju oma poes / ketis, kelle poole pean pöörduma ja/või mida tegema?

  Selleks tuleb pöörduda meie kliendihalduri poole, tema kontaktid leiad meie kodulehelt kontaktide alt.
 • Kust leian oma kaupluse piirkonnajuhi kontaktandmed?

  Oma piirkonnajuhi andmed leiad kaubaga kaasas olevalt saatelehelt.
 • Sain kauba, mis on rikutud või saadud kogus on erinev saatelehel olevast, keda ma sellest teavitan?

  Võta ühendust meie müügisekretäriga ja teavita teda oma probleemist. Helistades võta kõrvale kauba saadud saateleht, et saaksid anda müügisekretärile saatelehel oleva numbri.

Pakume nii kauplustele kui teistele ettevõtetele erinevaid lisateenuseid

 • Ajakirjade kiletamine
 • Ajakirjade vahele reklaami paigutamine või eemaldamine
 • Ajakirjade pakendamine koos reklaammaterjaliga
 • Markeerimistööd (EAN jne)
 • Liimimine
 • Projektipõhised erilahendused
Küsi pakkumist
Lehepunkt

Võta meiega ühendust ja me aitame Sind!

Kirjuta info@lehepunkt.ee või helista +372 633 6136